icon

VidMate - HD video downloader

4.3615 için
Android

4.5

1421

Hızlı ve kolay YouTube müziği ve HD video indirme

508.2M

Bu uygulamayı oyla

Vidmate, Vimeo, Dailymotion, YouTube, Instagram, FunnyorDie, Sex Video, Vine, Tumblr, Soundcloud, Metacafe ve diğer birçok multimedya sitesi gibi çevrimiçi hizmetlerden video ve şarkı indirmek için en yaygın kullanılan uygulamalardan biridir. Bu son derece önerilen uygulama ile, istediğiniz herhangi bir video sitesinden istediğiniz herhangi bir içeriği indirebileceksiniz.

Aslında, Vidmate, çoğu video sitesinde HD format ve cihazınızın hafızasında daha az yer kaplayan diğer düşük kaliteli ayar seçenekleri dahil olmak üzere, videoları izlemek ve indirmek istediğiniz kaliteyi seçmenize izin verir. Şimdi indirdiğiniz tüm videolar, indirme tarihine göre düzenlenen sanal kitaplığınıza mükemmel bir şekilde sığacak. Müzik indirmek istemeniz durumunda, yapmanız gereken tek şey, varsayılan olarak ayarlanan yirmi farklı platformda mevcut herhangi bir videoyu aramak ve uygulama otomatik olarak ses ve video parçalarını kaydedecektir.

Vidmate'deki diğer seçeneklerin yanı sıra, ana arayüzünde görünmeyen ikincil video portallarını da ekleyeceksiniz. Bulmak için başka bir arama motorunu kullanmanıza gerek kalmayacak yirmi farklı seçenek vardır ve istediğiniz herhangi bir klibi saklayabilirsiniz.

Vidmate, ayrıca uygulama içinden indirmeniz için Android'deki yeni uygulamalara ve oyunlara da erişim sağlar. Bunlardan herhangi birini güncellemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Google Play veya [url = uptodown-android.en.uptodown.com / android] Uptodown [/ url] gibi diğer araçlara giriş yapmak ve Vidmate'in önerdiği her şeyi keşfedin.
Erika Okumura tarafından
X